O mnie i o blogu

Witaj!

Nazywam się Aveo. Mam aktualnie 26 lata i pochodzę z Rudy Śląskiej. Interesuję się informatyką, technologią, techniką, elektroniką i innych rzeczach o podobnej tematyce.

Założyłem tego bloga spontanicznie, z nudów. Najpierw był to amatorski blog na tumblrze jednakże dość szybko zrezygnowałem z niego i przeniosłem się na hosting by mieć bardziej rozbudowany edytor tekstu, system komentarzy oraz użytkowników. Piszę tu relacje z rożnych moich prac, napraw, zabaw i eksperymentów.
Jako że jestem jeszcze młodą osobą której brakuje sporo wiedzy i doświadczenia chcę się dowiedzieć jak najwięcej na własną rękę. Dlatego też jestem otwarty na wszelkie porady czy konstruktywną krytykę o którą bardzo proszę. Jeżeli uważasz że coś źle zrobiłem napisz to proszę w komentarzu. Jednakże wszelki hejt będzie usuwany.

Zaznaczam również że jako nie jestem ekspertem i niekiedy brakuje mi narzędzi czy doświadczenia w danej naprawie, mogą się pojawiać posty które opisują przebieg naprawy który nie powinien mieć miejsca. Dlatego zaznaczam że nie zalecam wtedy naśladowania moich poczynań i nie biorę odpowiedzialności za poniesione szkody.

Zapraszam do czytania i komentowania!