Kolejna paczka od DapIT i inne fanty!

Mój znajomy z serwisu DapIT ponownie wysłał mi dary losu.

Kiedyś otrzymałem 30 kilogramową paczkę ze sprzętem. Tym razem dostałem paczkę mniejszą skupioną na sprzęcie retro i drobiazgach.

Po rozpakowaniu paczki moim oczom ukazała się zdezelowana obudowa AT. A raczej jej szkielet.
Wyjąłem wszystko z paczki.

W obudowie znajdowała się płyta AT na socket 3 oraz zamontowane karty VESA Local Bus. Poza tym kilka innych części. Między innymi karty rozszerzeń ISA, dyski twarde, zasilacz AT, zasilacz laptopowy, tester przewodów RJ-45 i RJ-11, moduł WiFi do płyty Asus P5B Deluxe, karta PCI oraz kilka innych drobnostek typu pendrive czy splitter RJ-45.

 

Tydzień później mój inny znajomy poinformował mnie że ma na sprzedaż trochę sprzętu. Obejrzałem co posiada i wybrałem się do niego. Zakupiłem płytę główną AT na socket 3, kilka procesorów retro, kartę CPU (lub inaczej Single Board Computer) na ISA, kilka taśm FDD, mysz na port RS-232 i kilka garści pamięci SIMM.

Edytowano:

Otrzymałem kolejne #darylosu! Tym razem od znajomego z IRC’a. Otrzymałem cały karton sprzętu.

W paczce znalazły się: cztery płyty główne, pudełko pamięci RAM, kilka procesorów, dwa chłodzenia, pięc kart rozszerzeń ISA/VLB, taśma ATA, śledź z portami COM.

Jedna z najlepszych paczek. Tylko kiedy ja to wszystko przetestuję… Cóż, testy są w trakcie, plany na temat sprzętu również są i pojawią się.
No i… Słyszałem słuchy że kolejna paczka się szykuje od innej osoby 😉

Z czasem będą się pojawiać wpisy o tym sprzęcie na blogu. Stay tuned a tymczasem dzięki za czytanie i zapraszam na fanpage oraz do komentowania i udostępniania!